Uzun saçlar hem erkekler, hem de kadınlar için önem arz eder. Her kadın ve erkek saçları ile dikkat çekmek ister iken saçlarınızın sağlıklı ve düzgün bir şekilde uzamasını istiyorsanız Kosmo life lavanta yağı kullanabilirsiniz. Doğal bir yağ olan ve saç köklerini besleyerek daha hızlı uzamasını sağlayan lavanta seti hem kadınlar, hem de erkekler tarafından kullanılabilen bir üründür.

Lavanta çiçeklerinin eşsiz kokusuna sahip olan lavanta seti saçların sadece hızlı uzamasını sağlamıyor aynı zamanda sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlıyor. Saç köklerini besleyen lavanta seti aynı zamanda saçların kökünden kopmasını da engelliyor ve güçlendiriyor.


Kosmo Life Lavanta Yağı

Doğal ve bitkisel bir ürün olan Kosmo Life lavanta yağı ağız yolu ile tüketilen bir ürün değildir ve sadece saçlara masaj yaparak uygulanır. Kısa süre içerisine etki göstermekte olan lavanta yağı günlük kullanım için de uygun bir üründür.

Kosmo Life lavanta yağının yapımı ise özel bir teknik uygulanarak lavanta çiçeğinin özlerinden elde edilen yağlardan yapılmaktadır. Doğal bir ürün olması nedeni ile tüm vücut ve saç tiplerine uygun olan lavanta seti kolay kullanımı ile de hem erkeklerin, hem de bayanların tercihi oluyor. Temiz saça uygulanmakta olan lavanta setini özellikle banyo sonrasında saçınıza parmak uçlarınız ile masaj yaparak 10 dakika boyunca uygulamanız yeterli olacaktır. Lavanta yağı doğal bir ürün olduğu için gerek saçlara, gerekse de deriye zarar vermeyecektir.


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik moringa süper busty

datça macunu