Saçlar güzelliğimizin en önemli aşamalarıdır. Herkes daha gür saçlara sahip olmak ister. Sizde doğal ürünlerle saçlarınızın daha gür olmasını istemez misiniz? İşte sizler için tasarlanmış doğal lavanta yağından oluşan lavanta seti.

Nedir?

Saç dökülmesi, saç güçsüzleşmesi gibi problem yaşayan insanlar için tasarlanmış bir ürün. Saçlarınıza kökten uca kadar etki ediyor daha güçlü ve gür saçlarınızın olmasını sağlıyor. Ayrıca saç dökülmesini de azaltıyor. Genellikle erkeklerin tercih ettiği bu ürünü kadınlarda saçlarının uzaması için tercih edebilirler.

Kullanımı Nasıldır?

İçerisinde kosmo life lavanta yağı bulunduran lavanta seti günlük kullanıma uygundur. Ancak günde 1 defa kullanılmalıdır. Akşam saatlerinde ürünü uygulamanız önerilir. Ürünü saç diplerinize masaj yaparak uygulamalısınız. Uygulama işlemini tamamladıktan sonra 5-10 dakika bekleyip saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Uygulama yapmadan önce saçlarınızın temiz olmasına dikkat edin. Düzenli kullanım sonucunda saçlarınızda oluşan değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.Sizde saçlarınızın daha gür, güçlü ve bakımlı görünmesini istiyorsanız lavanta seti uygulamasını saçlarınıza uygulamalısınız. Saçlarınızın doğal görünümüne yardımcı olan bu set yeni saç tellerinin oluşumunu da tetiklemektedir. Kolay kullanımı olan bu ürünü sipariş vermek için hemen web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İster whatsapp üzerinden isterseniz de telefon ile siparişlerinizi günün her saatinde verebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden sorularınızı bizlere online olarak her an iletebilirsiniz. Sizde sipariş verin ve hayalini kurduğunuz saçlara kavuşun.


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik moringa süper busty

datça macunu